زمینه های کاری

شرکت رخام نماد سپهرسازان  در سال 1386 و به منظور ارایه خدمات مهندسی ، تامین کالا ، اجرای  تجهیزات سیستم  تصفیه آب وایستگاه پمپاژ آب و فاضلاب  پکیج اسمز معکوس،  ابزار دقیق  و اتوماسیون صنعتی  مرتبط با آن تاسیس شده است.این شرکت همچنین دارای رتبه 5 نیرو و رتبه 5 تاسیسات وتجهیزات می باشد.

لیست خدمات و محصولات ارایه شده این شرکت شامل تامین نصب وراه اندازی انواع تصفیه خانه های آب  و فاضلاب پکیجهای اسمز معکوس، ایستگاه پمپاژ و تامین مواد شیمیایی وشوینده و آنتی اسکالانت، الکتروپمپ،تابلوهای سافت استارتر،تابلو درایو کنترل دور موتور، ابزاردقیق  مربوط به سیستمهای می باشد.

این شرکت با بهره گیری از پرسنل مجرب ودانش آموخته دانشگاههای معتبر ودولتی تاکنون در پروژه های مختلف و صنایع مختلف کشور از جمله صنایع نفت و گاز و پتروشیمی ، صنایع معدنی و صنایع تصفیه آب ،  تصفیه خانه های فاضلاب  و ایستگاههای پمپاژ آب و فاضلاب پروژه های موفقی  اجرا نموده و همچنین با بهره گیری از کارشناسان مجرب و دانش فنی بالا آمادگی همکاری در  زمینه های فوق با کارفرمایان محترم را دارد.

کالاهای تامین شده توسط این شرکت از برندهای معتبر جهانی، اروپای غربی و از برندهای تایید شده در وندور لیست مورد تاییدوزارت نفت و نیرو  مانند وندور لیست شرکت ملی نفت و گاز ایران ، مپناست. هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.